Anihilation Clan

Ogłoszenie

Podwyższona składka! 500k

#16 2010-10-17 00:05:56

noobskie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 11
Punktów :   

Re: Sesja RPG - czas zacząć!

Jakbyś przeczytał wszystkie posty dokładnie, to wiedziałbyś, że już minęło sporo czasu, a deszcz przestał padać

Offline

 

#17 2010-10-17 00:13:46

Kartofel

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 12
Punktów :   

Re: Sesja RPG - czas zacząć!

Teraz dopiero zobaczyłem, że Buraczany napisał, że przestało padać. Chyba nikt tego nie dostrzegł poza wami.

Offline

 

#18 2010-10-19 21:08:35

Morphis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 9
Punktów :   

Re: Sesja RPG - czas zacząć!

Z dość głębokiego snu zbudził mnie BeN, który przestraszonym głosem stwierdził, że coś czai się nieopodal w krzakach. Szczerze mówiąc, po tych kilku kubkach wina nie miałem ochoty nigdzie wstawać, ale musiałem okazać troskliwość moim nowym towarzyszom.
- Stój, ja pójdę. - rzekł Exitius.
Na moje szczęście Exitius wyprzedził mnie, i pierwszy zareagował na sytuację. Wstawszy i ogarnąwszy się, wyprostowany, na ugiętych nogach zaczął podchodzić coraz bliżej nikczemnych, misternych krzewów, w których czaiła się bestia. Ja razem z BeNem Zebraliśmy przedmioty wkoło ogniska i uzbroiliśmy się, na wypadek najgorszego...

Aminion, ciągniesz dalej


Ready to strike.

Offline

 

#19 2010-10-20 14:14:58

Aminion

Clan Leader

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: Sesja RPG - czas zacząć!

Jeden wyruszył , reszta została . Mógłbym tego jednego wziąć na siebie , ale powinienem liczyć się z tym że jego koledzy mogą zainterweniować , poza tym nie jestem tu po to by marnować kondycje na jakichś podróżników . Musze wykonać pierwszy ruch . Zdjąłem kaptur i szatę pod którą kryje się reprezentacyjne ubranie mojego bractwa . Odpiąłem krzyż od dołu zakończony ostrzem i złapałem go w lewą dłoń . I szybkim krokiem udałem się w stronę ogniska . Witajcie przybysze , jestem paladynem przybywającym ze skromnego Bractwa Srebrnych Wiatrów , czy potrzebujecie pomocy ?Jak to nie wypali to będę musiał szybko się łapać za zwoje , to moja ostatnia deska ratunku

Offline

 

#20 2010-10-20 16:19:03

noobskie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 11
Punktów :   

Re: Sesja RPG - czas zacząć!

Hmmm... Bractwo Srebrnych Wiatrów... Nigdy o takim bractwie nie słyszałem. Poza tym On ma rogi, nietypowe nawet wśród pół-diabłów. Moja rodzina ich nie lubi, lecz ja nigdy żadnego nie znałem, więc może warto dać mu szansę. Poczekam jak zareagują moi towarzysze, są starsi, więcej widzieli i pewnie wiedzą czy można mu zaufać. Lepiej nie będę zwracać na siebie uwagi i po prostu będę siedzieć w mojej kryjówce.

Offline

 

#21 2010-10-22 09:53:39

Kartofel

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 12
Punktów :   

Re: Sesja RPG - czas zacząć!

Wychodząc z miasta zobaczyłem w oddali kilka osób których sylwetki pobłyskiwały w ogniu. Zastanawiałem się czemu nie nocują w karczmie, ale stwierdziłem że nie mają pieniędzy. Szedłem dalej. Gdy byłem dość blisko nich zobaczyłem że jedną z tych osób jest ktoś z mojego rodzinnego miasta. Z miasta diabłów. Podszedłem do niego i zapytałem:
Czy masz z nimi jakiś problem?

Offline

 

#22 2010-10-22 17:26:10

noobskie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 11
Punktów :   

Re: Sesja RPG - czas zacząć!

Minął mnie kolejny pół-diabeł. Ich dwóch ciężko będzie pokonać Morphisowi i Exitiusowi. Szczęście mi sprzyja, nie zauważył mnie. Poczekam na rozwinięcie się akcji.

Offline

 

#23 2010-10-22 23:19:53

Aminion

Clan Leader

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: Sesja RPG - czas zacząć!

Czy mam jakiś problem ? Nie tylko ci ludzie chcieli mnie zabić . Pomyślałem patrząc na kolejnego przybysza . Nie , nie mam problemu . Oni tylko sądzili , że stanowię zagrożenie dla nich i wcale się im nie dziwie . Widziałem go w karczmie , lecz nie zawierałem z nim jakichkolwiek kontaktów . W tej sytuacji może być przydatnym sojusznikiem

Offline

 

#24 2010-10-28 15:21:37

Burak

VCL

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 7
Punktów :   

Re: Sesja RPG - czas zacząć!

Ygh, byłem pewien że nas zaatakuje. Głupio byłoby go teraz zabić... Tak, wiem, mogłem tyle nie spać. Jaki jest cel twej wędrówki? Zapytałem w celu złagodzenia atmosfery.Hmm... jak powie "co cię to, kurwa obchodzi?" to się wkurwię.

Offline

 

#25 2010-10-31 19:46:08

Aminion

Clan Leader

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: Sesja RPG - czas zacząć!

Więc sprawa przybrała przyjemny kolor jeśli przeszliśmy na słowaMoim celem jest dostarczenie przesyłki do miasta Karnessin , a dokładniej do innego do klasztoru Złotego Młota .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aspect.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.xbleach.pun.pl www.newlongjupl.pun.pl www.super-bakugan.pun.pl